![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
11:51, 23 січня 2020 р.
Вознесенці відзначили День Соборності
![Вознесенці відзначили День Соборності Вознесенці відзначили День Соборності](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Україні відзначається 101-ша річниця з дня проголошення Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
У цей день Територіальна громада міста Вознесенська вшановує пам’ять українців, які в різні часи виборювали право на незалежність і цілісність своєї держави.
Вознесенці покладали квіти до пам’ятного знака «Героям небесної сотні», пам’ятної дошки В'ячеславу Чорноволу, каменя, що на місці майбутнього пам’ятника «Воїнам-визволителям, загиблим за цілісність та незалежність України», а також пам’ятника Т. Г. Шевченку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...