• Головна
  • У Вознесенській громаді провели опитування щодо якості послуги поводження зі сміттям
12:48, 22 січня 2020 р.

У Вознесенській громаді провели опитування щодо якості послуги поводження зі сміттям

У Вознесенській громаді провели опитування щодо якості послуги поводження зі сміттям

В минулому році за підтримки програми DOBRE Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) силами 8 волонтерів, які представляли: виконавчий комітет (3 волонтери), асоціацію «Центр» (3 волонтери) та молодь (2 волонтери) відбулось опитування щодо якості послуги поводження зі сміттям.

Була зроблена вибірка з близько 500 адрес за алгоритмом, наданим нашими партнерами, що врахував кількість жителів міста та сіл Ракове і Новогригорівка. За цією вибіркою волонтери протягом місяця проводили опитування з використанням планшетів та з допомогою телефонного зв’язку.В результаті опитування ми отримали досить цікаві результати:

- На питання про те, «Як Ви загалом оцінюєте якість надання послуги?» лише близько половини респондентів надали негативні відповіді, при тому що опитування проводилось в період, коли різко збільшилась кількість сезонного сміття (листя, гілки, бадилля) і КП «СОМ» не встигало його вчасно вивозити;

- На питання «Скільки Ви готові платити за належне обслуговування (гривень з людини)?» понад 70% респондентів зазначило, що або поточний тариф прийнятний (39%), або готові платити від 11 до 20 грн. (21%), тобто в діапазоні, в якому і був тариф до 01.01.2020 року, або ж готові платити від 21 до 30 грн. (11%), тобто в межах діючого тарифу. Відтак люди розуміють, що за якісну послугу необхідно і сплачувати відповідно;

- Проте нас дуже засмутили відповіді на питання «Чи сортуєте Ви та члени Вашої родини побутові відходи?», оскільки 79% мешканців зазначили, що ніколи цього не роблять. Лише 9% зазначили, що роздільно збирають побутові відходи, а ще по 4% - роздільно збирають та здають їх на переробку, або користуються контейнерами для роздільного збору в громадських місцях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...