• Головна
  • У 2020 році на Вознесенщині збудують нові амбулаторії
14:42, 20 січня 2020 р.

У 2020 році на Вознесенщині збудують нові амбулаторії

У 2020 році на Вознесенщині збудують нові амбулаторії

17 січня заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи провів першу робочу нараду спільно з керівництвом управління капітального будівництва ОДА, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, керівництвом РДА, ОТГ та сільськими головами щодо поетапності робіт при будівництві амбулаторій.

На підставі звернення Миколаївської обласної державної адміністрації до Міністерства розвитку громад та територій України, 27 грудня 2019 року згідно з наказом №337, область отримала підтвердження про перехід на 2020-й рік субвенції з державного бюджету на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. За рахунок субвенції на Миколаївщині буде збудовано та оснащено 10 амбулаторій у різних куточках області для надання якісних медичних послуг жителям.

Згідно наказу Міністерства розвитку громад та територій України, у 2020 році заплановано будівництво восьми нових амбулаторій у с. Мартинівське Прибужанівської ОТГ Вознесенського району, с. Бузьке Бузької ОТГ Вознесенського району, с. Галицинове Галицинівської ОТГ Вітовського району, с. Лимани Галицинівської ОТГ Вітовського району, с.Висунськ Висунської ОТГ Березнегуватського району, с. Лепетиха Березнегуватського району, с.Мостове Мостівської ОТГ Доманівського району, с. Катеринка, Первомайського району. Також буде реконструйовано амбулаторію загальної практики сімейної медицини у с. Баловне Новоодеського району та здійснено капітальний ремонт амбулаторії у с. Мурахівка Березнегуватського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...