• Головна
  • У Вознесенську формується склад спостережної комісії при Виконкомі
10:38, 19 січня 2020 р.

У Вознесенську формується склад спостережної комісії при Виконкомі

У Вознесенську формується склад спостережної комісії при Виконкомі

Відповідно до пункту 12 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 № 1042), Виконавчій комітет Вознесенської міської ради повідомляє про припинення повноважень спостережної комісії, утвореної відповідно до рішення виконавчого комітету від 28.04.2017 № 151.

Формується новий склад спостережної комісії.

Підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до складу комісії своїх представників, можуть подати відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації, до Виконавчого комітету Вознесенської міської ради за адресою: м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1.

Окремі громадяни, які бажають увійти до складу комісії, подають свої заяви, підписані особисто, до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Заяви та пропозиції оформлюються на ім’я міського голови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...