• Головна
  • Молодь Вознесенської громади в 2020 році матиме можливості для розвитку
10:34, 18 січня 2020 р.

Молодь Вознесенської громади в 2020 році матиме можливості для розвитку

Молодь Вознесенської громади в 2020 році матиме можливості для розвитку

В Вознесенській міській об’єднаній територіальній громаді розпочинаються тектонічні зрушення в сфері розвитку молодіжного руху.

Досить широкий пласт молодіжних громадських організацій починає процес об’єднання заради створення стійкого представництва своїх інтересів при прийнятті рішень щодо молоді. Керівництво міста вітає такі молодіжні ініціативи й готове активно допомагати в розквіті молодіжного руху громади.

Розробляти молодіжну політику активно допомагають експерти програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність». Так, 19 грудня до Вознесенська завітали Анна Ганжул й Ірина Боднар в рамках проекту «Молодіжний працівник». Експертам представили результати дослідження, яке було проведене в громаді. В опитуванні взяла участь молодь віком від 14 до 35 років. Топ п’ять побажань молоді – це пільги на проїзд до школи, воркаут/спортивні майданчики, торгівельно-розважальні комплекси, дискотеки, зони відпочинку. Також з’ясували, де молодь проводить свій вільний час. Близько третини залишаються вдома. Ще 29% йдуть до парку, на річку або до лісу. Спортом та активним відпочинком займається сукупно 11 % (велосипед, спортзал). 25 % ходять в кіно чи кафе. Бібліотеками користуються лише 2 % молодих людей.

Цього року буде створено консультативно-дорадчий орган «Молодіжна рада при Вознесенській міській раді», який забезпечить можливість молоді реально впливати на прийняття рішень, що стосуються молодіжної політики. В подальшому молодь матиме можливість бути присутньою на засіданнях депутатських комісій, сесій міської ради, засіданнях робочих груп і комісій з питань, що стосуються молоді. Розробляється й молодіжна стратегія, прийняття якої заплановано на кінець лютого 2020 року. Керівництво міста співпрацює з Вознесенським Центром зайнятості населення. Відпрацьовуються спільні плани профорієнтації молоді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...