![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
15:03, 15 січня 2020 р.
На Миколаївщині вибили вікна в трамваях
![На Миколаївщині вибили вікна в трамваях На Миколаївщині вибили вікна в трамваях](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вікна побили у двох травмаях.
На момент інциденту у одному з транспортних засобів перебував один пасажир та водій. В іншому – тільки водій. У результаті події ніхто з громадян не постраждав.
Наразі на місці продовжує працювати слідчо-оперативна група поліції. Опитуються працівники комунального підприємства, встановлюються обставини, зокрема, чим саме були пошкоджені вікна транспортних засобів, а також причетні до протиправних дій особи та можливі свідки - передає "Магнолія тв"
Факт внесено до журналу Єдиного обліку. Вирішується питання щодо надання події правової кваліфікації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...