• Головна
  • На Миколаївщині кредитами скористався 51 сільгоспвиробник
15:59, 14 січня 2020 р.

На Миколаївщині кредитами скористався 51 сільгоспвиробник

На Миколаївщині кредитами скористався 51 сільгоспвиробник

У Миколаївській області у 2019 році за користування банківськими кредитами, залученими в обсязі 330,2 млн. грн для покриття виробничих витрат та придбання сільськогосподарської техніки 51 сільгосптоваровиробнику було спрямовано 6,6 млн. грн.

Про це повідомляє Миколаївська ОДА.

Як зазначається, при середньозваженій ставці за користування кредитами 19,5 % річних, більшість аграріїв отримали відшкодування у розмірі облікової ставки Національного банку, що протягом року коливалася в межах 18-15,5% річних.

Загальна сума виплаченої часткової компенсації вартості відсоткової ставки за залученими кредитами становить 10,7 млн. грн.

Крім того, фінансову підтримку галузі тваринництва, передбаченої для фізичних осіб – власників худоби, в обсязі 7,8 млн грн спрямовано на рахунки 3,6 тис. фізичних осіб-жителів області за вирощування майже 8 тис. голів молодняка великої рогатої худоби.

Загалом за минулий рік 6,7 тис. сільських жителів області отримали дотації на суму 28,1 млн. гривень. Таким чином, масштаб реалізації державної підтримки по цьому напрямку збільшився майже у 1,5 раза, порівняно з минулим роком.

Витрати на придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур та винограду в обсязі 8 млн грн відшкодовано 5 суб’єктам господарювання. За рік н

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...