• Головна
  • На Николаевщине прокуратура вернула розданные земли лесного фонда
13:39, 12 січня 2020 р.

На Николаевщине прокуратура вернула розданные земли лесного фонда

На Николаевщине прокуратура вернула розданные земли лесного фонда

10 січня 2020 року судом задоволено два позови Миколаївської місцевої прокуратури № 1 про визнання незаконними та скасування рішень Коблівської сільської ради, а також визнання недійсними і скасування свідоцтв на право власності двох земельних ділянок державного лісового фонду загальною площею 1800 кв.м. та вартістю 160 тис. грн, розташованих у с. Коблеве, із зобов’язанням повернути їх у власність держави.

Установлено, що спірні земельні ділянки відносяться до земель лісового фонду та знаходяться у прибережній захисній смузі Чорного моря, в межах якої надання земель у власність заборонено. Водночас, рішеннями сільської ради зазначені земельні ділянки всупереч вимогам законодавства надано у власність громадянам для індивідуального дачного будівництва.

Суд погодився із доводами прокурора про незаконність передачі зазначених ділянок та задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.

Загалом, у 2019 році у сфері земельних відносин судами задоволено 37 позовів Миколаївської місцевої прокуратури № 1 на суму 11,5 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...