На Миколаївщині пройшло нагородження ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

На Миколаївщині пройшло нагородження ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

16 грудня відбулось урочисте нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – ветеранів пожежної охорони.

На початку заходу виступив Рубік Сімонян, голова Миколаївської обласної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”. Рубік Хачатурович акцентував увагу на проблемах у пенсіонному забезпеченні, лікуванні та житлі чорнобильців в Україні, подякував рятувальникам за співпрацю та підтримку обласної організації в області.

У свою чергу, Максим Грицаєнко, начальник Головного управління з нагоди пам’ятної дати вручив нагрудний знак «Знак Пошани» Валерію Стройнову, почесну грамоту, грамоту та подячний лист Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколі Дяку, Віктору Анісімову, Валерію Павлюку. Також почесну грамоту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту отримали Ярослав Круліковський, Анатолій Сізов, грамоту ВЕЛИЧІ, ЧЕСТІ І ДОСТОЇНСТВА — Ігор Сатура, Валерій Хонич, подячний лист Головного управління ДСНС України у Миколаївській області — Олександр Савченко, Анатолій Сторчак.

www.nikpravda.com.ua
Вознесенськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі