• Головна
  • На Миколаївщині пройшло нагородження ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
16:47, 17 грудня 2019 р.

На Миколаївщині пройшло нагородження ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

На Миколаївщині пройшло нагородження ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

16 грудня відбулось урочисте нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – ветеранів пожежної охорони.

На початку заходу виступив Рубік Сімонян, голова Миколаївської обласної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”. Рубік Хачатурович акцентував увагу на проблемах у пенсіонному забезпеченні, лікуванні та житлі чорнобильців в Україні, подякував рятувальникам за співпрацю та підтримку обласної організації в області.

У свою чергу, Максим Грицаєнко, начальник Головного управління з нагоди пам’ятної дати вручив нагрудний знак «Знак Пошани» Валерію Стройнову, почесну грамоту, грамоту та подячний лист Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколі Дяку, Віктору Анісімову, Валерію Павлюку. Також почесну грамоту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту отримали Ярослав Круліковський, Анатолій Сізов, грамоту ВЕЛИЧІ, ЧЕСТІ І ДОСТОЇНСТВА — Ігор Сатура, Валерій Хонич, подячний лист Головного управління ДСНС України у Миколаївській області — Олександр Савченко, Анатолій Сторчак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...