![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
18:36, 10 грудня 2019 р.
На Николаевщине суд «наградил» бухгалтера тремя годами тюрьмы
![На Николаевщине суд «наградил» бухгалтера тремя годами тюрьмы На Николаевщине суд «наградил» бухгалтера тремя годами тюрьмы](/dist-assets/images/cap.jpg)
Колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного суду підтримано позицію Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області та залишено без змін рішення першої та апеляційної інстанцій по обвинуваченню 32-річного жителя м. Вознесенськ, який будучи головним бухгалтером Вознесенського районного споживчого товариства, за період з серпня 2017 року по червень 2018 року заволодів коштами товариства у сумі понад 133 тис. грн.
Як вже повідомлялось раніше, 18 березня 2019 року вироком Вознесенської районного суду чоловіка визнано винним за ч. 2, ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України та засуджено до реальної міри покарання — до 3 років позбавленням волі, з позбавлення права обіймати посади, пов’язані з веденням бухгалтерського обліку про рух товарно-матеріальних цінностей, грошей та їх еквівалентів строком на 2 роки.
15 серпня 2019 року ухвалою Миколаївського апеляційного суду зазначений вирок залишено без змін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...