![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
19:13, 1 грудня 2019 р.
Визначено переможців змагань з волейболу серед рятувальників
![Визначено переможців змагань з волейболу серед рятувальників Визначено переможців змагань з волейболу серед рятувальників](/dist-assets/images/cap.jpg)
28 листопада на базі спортивного комплексу аварійно-рятувального загону спеціального призначення відбулись змагання з волейболу серед пожежно-рятувальних підрозділів Миколаївщини.
Після жеребкування представники Служби порятунку розподілились на підгрупи та змагались за першість. Після ігор, переможці змагань вийшли до півфіналу, в якому перемогу виборола збірна команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення, друге місце посіли спортсмени 8 державної пожежно-рятувальної частини (Березанський район), третіми стали рятувальники з 22 ДПРЧ (Очаківський район).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...