![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
13:50, 20 листопада 2019 р.
На Новоодещині рятувальники нагадали мешканцям правила пожежної безпеки
![На Новоодещині рятувальники нагадали мешканцям правила пожежної без... На Новоодещині рятувальники нагадали мешканцям правила пожежної безпеки](/dist-assets/images/cap.jpg)
19 листопада співробітники 21 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області в черговий раз завітали із ціллю профілактики до приватного сектору м. Нова Одеса.
Темою для обговорення з громадянами стала пожежна безпека в побуті та запобігання займань в оселі.
Рятувальники спілкувалися із жителями стосовно причин пожеж, та їх наслідків. Окрему увагу вогнеборці приділили саме безпеці у період опалювального періоду, необхідності проведення систематичного огляду опалювальних приладів та своєчасному усуненню недоліків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...