• Головна
  • Завершений строк обговорень заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
18:55, 13 листопада 2019 р.

Завершений строк обговорень заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Завершений строк обговорень заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради повідомляє про завершення строку громадських обговорень заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) щодо проектів Генеральних планів населених пунктів Новогригорівка та Ракове Вознесенського району Миколаївської області.

Вони поєднані з планом зонування території зі зміною меж Вознесенського району Миколаївської області з метою отримання зауважень та пропозицій у письмовій формі відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Заяви про визначення обсягу СЕО вищевказаних проєктів документу державного планування була розміщена на офіційному веб-сайті: http://voz.gov.ua/ 24 жовтня 2019 року.Строк громадських обговорень заяв про визначення обсягу СЕО, відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» встановлений 15 днів з дня її оприлюднення (кінцевий строк – 08 листопада 2019 року).

Протягом зазначеного строку, зауважень та пропозицій від громадськості до Замовника не надходило.Протягом встановленого строку була проведена консультація з Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА та Управлінням охорони здоров’я Миколаївської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...