• Головна
  • На Николаевщине двум заключенным добавят срок
14:25, 7 листопада 2019 р.

На Николаевщине двум заключенным добавят срок

На Николаевщине двум заключенным добавят срок

На Миколаївщині двом «неслухняним» ув’язненим, які відбувають покарання в Арбузинській виправній колонії, збільшать термін ув’язнення. 

За належного процесуального керівництва Первомайської місцевої прокуратури Миколаївської області слідчими завершено досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях стосовно двох засуджених, які під час відбування покарання в державній установі «Арбузинська виправна колонія № 83» вчинили злочини. 

Зокрема, завершено розслідування у кримінальному провадженні стосовно засудженого, який 11 вересня цього року втік з дільниці соціальної реабілітації вказаної виправної колонії. 

Його дії кваліфіковані за ч. 1 ст. 393 КК України (втеча з місця позбавлення волі вчинена особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі). За вищевказаний злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років. 

В іншому випадку засуджений, відбуваючи покарання в колонії, вчинив злочин, передбачений ст. 391 КК України, а саме злісна непокора вимогам адміністрації установи виконання покарань особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі, якщо ця особа за порушення вимог режиму відбування покарання була піддана протягом року стягненню у виді переведення до приміщення камерного типу. За вищевказаний злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. 

Слід зазначити, що обидва вказані засуджені відбувають покарання у вигляді 14 років позбавлення волі за вчинені ними тяжкі та особливо тяжкі злочини. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...