• Головна
  • На Николаевщине государству вернули земельный участок
07:23, 7 листопада 2019 р.

На Николаевщине государству вернули земельный участок

На Николаевщине государству вернули земельный участок

4 листопада 2019 року Господарський суд Миколаївської області підтримав позицію Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області та задовольнив позов про незаконне розпорядження Новосвітлівським психоневрологічним інтернатом земельною ділянкою сільськогосподарського призначення площею 147,3 га вартістю понад 8 млн грн.

Установлено, що директором інтернату, поза межами наданих законом повноважень, під виглядом договору про здійснення спільної діяльності фактично передано фермерському господарству в оренду зазначену земельну ділянку для вирощування товарної сільськогосподарської продукції. При цьому, за земельним законодавством передача земель у користування юридичним особам не може відбуватися шляхом укладення договорів про спільну діяльність. У той же час, розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення державної власності може лише Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області, котрим згода на їх передачу фермерському господарству не надавалась

Реагуючи на порушення, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання недійсним договору про здійснення спільної діяльності, який задоволено у повному обсязі. Під час розгляду позову фермерське господарство добровільно повернуло земельну ділянку, яку використовувало за недійсним договором. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...