• Головна
  • Прокуратура требует возвращения государству 650 га земель сельскохоз назначения
13:51, 31 жовтня 2019 р.

Прокуратура требует возвращения государству 650 га земель сельскохоз назначения

Прокуратура требует возвращения государству 650 га земель сельскохоз назначения

Баштанська місцева прокуратура Миколаївської області скерувала до суду позов в інтересах держави до суб’єкта господарювання про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею майже 650 га вартістю понад 11 млн. грн., яка розташована в межах Нововасильївської сільської ради Снігурівського району.

Встановлено, що у 2012 році Снігурівською РДА громадянину для ведення фермерського господарства в оренду передано земельні ділянки сільськогосподарського призначення майже 650 га на території Нововасилівської сільської ради Снігурівського району.

Однак, в порушення вимог законодавства вказана особа фактично передала у 2014 році, не маючи наміру вести фермерське господарство, орендовані земельні ділянки в суборенду іншому суб’єкту господарювання. Крім цього, установлено що частина земельних ділянок наданих у користування, які є пасовищами фактично використовувались та продовжують використовуватись як рілля. 24 жовтня 2019 року судом відкрито провадження у справі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...