![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
13:44, 30 жовтня 2019 р.
Футбольный турнир памяти учителей физкультуры прошел на Николаевщине
![Футбольный турнир памяти учителей физкультуры прошел на Николаевщине Футбольный турнир памяти учителей физкультуры прошел на Николаевщине](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Мостівській ОТГ на Миколаївщині відбувся щорічний футбольний турнір на Кубок, присвячений пам’яті вчителів фізкультури Кушніра Л.Т. і Гімельфарба Л.Г., який традиційно зібрав футбольні команди шкіл району.
На спортивному святі були присутні: депутати Миколаївської обласної ради: Сіроштан О.В., Чорний С.В., Терещенко О.К., настоятель Мостівського храму та депутат районної ради Михалко М.Ю., військовий комісар – Левченко Є.В., директор Доманівського ЗЗСО №2 та депутат Доманівської ОТГ – Макогоненко А.А., заступник сільського голови – Пастушенко С.Г. та представники відділу освіти, молоді та спорту Мостівської сільської ради.
Після привітальних слів гостей розпочалося спортивне дійство. Футбольні команди: Прибузької ЗОШ І- ІІІ ступенів, Богданівської ЗОШ І-ІІІст., Доманівського ЗЗСО №1, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Маринівської ЗОШ І-ІІІст., Лідіївської ЗОШ І -ІІст., , Олександрівської ЗОШ І-ІІст., Сухобалківської ЗОШ І- ІІІст. та Мостівського НВК показали професійний рівень гри та бажання стати переможцем.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...