• Головна
  • Миколаївські аграрії завершують жнива культур
15:39, 29 жовтня 2019 р.

Миколаївські аграрії завершують жнива культур

Миколаївські аграрії завершують жнива культур

За даними Департаменту АПР Миколаївської ОДА, станом на 25 жовтня аграріями області посіяно майже 600 тис. га озимих зернових культур.

Збиральна кампанія пізніх ярових культур перебуває на завершальній стадії.

Станом на звітну дату в області посіяно вже близько 400 тис. га озимої пшениці та 195 тис. га озимого ячменю. Крім цього посіяно 66 тис. га озимого ріпаку, пише agro-yug.com.ua.

«Через дуже тривалий засушливий період, умови для сівби озимини в області були незадовільні. Але не зважаючи на це аграрії все ж таки проводили посів в сухий ґрунт на власний ризик. На щастя в першій декаді жовтня по всій території області пройшли довгоочікувані дощі, які дещо призупинили хід посівної кампанії, але вони сприяли поповненню вже висіяної озимини продуктивною вологою. Не зважаючи на те, що оптимальні терміни по посіву озимини вже пройшли, в ряді господарств області посівна кампанія триває», — повідомляють в Департаменті.

Зернові культури, з врахуванням ранніх зернових на зернобобових, зібрано з 99% площ, загальне валове виробництво зерна становить 3,2 млн тонн. Наразі завершено збирання круп’яних культур, середня урожайність яких становить 1,48 т/га, паралельно, завершується збирання кукурудзи на зерно урожайність якої становить 4,54 т/га та сорго — 3,18 т/га.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...