
18:40, 24 жовтня 2019 р.
Під час ДТП на Миколаївщині одна людина загинула та ще декілька поранені

Вчора, близько 22:30, на 116. км автодороги Н-24 «Благовіщенське - Миколаїв» у Арбузинському районі відбулось зіткнення автомобілів Mercedes Vito та Fiat Qubo.
Внаслідок автопригоди 42-річний пасажир Fiat загинув, а 61-річна водій та 54-річний пасажир отримали тілесні ушкодження.
Також зазнали травмувань 47-річний водій та п’ятеро пасажирів Mercedes віком від 24 до 72 років.
За матеріалами ВК ГУНП та прес-служби ДСНС у Миколаївській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:38
10 червня
Сучасний клімат у домі: де найкраще обирати техніку для комфорту в будь-яку пору року?
Новини компаній
11:52
9 червня
ТОП новини