• Головна
  • Гимназисты прошли тестирование на определение профессиональной направленности
15:26, 25 вересня 2019 р.

Гимназисты прошли тестирование на определение профессиональной направленности

Гимназисты прошли тестирование на определение профессиональной направленности

У Братську районну філію Миколаївського обласного центру зайнятості завітали для тестування на визначення професійної спрямованості учениці гімназії селища Братське Корінь Крістіна та Валівко Валентина, які є ученицями 8-го класу. 

Фахівець із профорієнтації Олександр Неговора запропонував школяркам пройти тестові методики, опитувальник професійної спрямованості Е. Клімова та Е.Голланда. За результатами цих тестувань стало відома професійна спрямованість дівчат. А це у свою чергу дає можливість більш детально в результаті тесту отримати перелік підходящих професій. 

Так, при проходженні тесту у дівчат було визначено спрямованість на професії типу «Людина – художній образ», а також професії типу «Конвенційний», «Артистичний» «Соціальний». Тепер учениці можуть більше зорієнтуватись на виборі професій у рамках цього типу. По закінченню дівчатам було запропоновано можливість проходження тестування за допомогою профорієнтаційної платформи для молоді – «Моя професія: консультаційна мережа».За допомогою даного онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві можна безкоштовно пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...