![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
15:26, 25 вересня 2019 р.
Гимназисты прошли тестирование на определение профессиональной направленности
![Гимназисты прошли тестирование на определение профессиональной напр... Гимназисты прошли тестирование на определение профессиональной направленности](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Братську районну філію Миколаївського обласного центру зайнятості завітали для тестування на визначення професійної спрямованості учениці гімназії селища Братське Корінь Крістіна та Валівко Валентина, які є ученицями 8-го класу.
Фахівець із профорієнтації Олександр Неговора запропонував школяркам пройти тестові методики, опитувальник професійної спрямованості Е. Клімова та Е.Голланда. За результатами цих тестувань стало відома професійна спрямованість дівчат. А це у свою чергу дає можливість більш детально в результаті тесту отримати перелік підходящих професій.
Так, при проходженні тесту у дівчат було визначено спрямованість на професії типу «Людина – художній образ», а також професії типу «Конвенційний», «Артистичний» «Соціальний». Тепер учениці можуть більше зорієнтуватись на виборі професій у рамках цього типу. По закінченню дівчатам було запропоновано можливість проходження тестування за допомогою профорієнтаційної платформи для молоді – «Моя професія: консультаційна мережа».За допомогою даного онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві можна безкоштовно пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...