• Головна
  • З днем рятівника привітав місцевих працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій міський голова Віталій Луков
08:00, 20 вересня 2019 р.

З днем рятівника привітав місцевих працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій міський голова Віталій Луков

З днем рятівника привітав місцевих працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій міський голова Віталій Луков , фото-1

17 вересня Україна святкувала День працівника цивільного захисту України (День рятівника). Цього дня міський голова Віталій Луков завітав до місцевої пожежної частини, де привітав наших пожежників та інших працівників надзвичайних ситуацій. В приміщенні актової зали 12 державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) зібрались також і ветерани-надзвичайники.

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вознесенської міськради.

Очільник громади висловив подяку присутнім за сумлінне виконання своїх обов’язків та не забув про ту неоціненну допомогу, яку надали співробітники служби в період, коли в місті спалахнули одразу кілька пожеж. Віталій Луков запевнив, що міська влада завжди підтримує пожежну частину. В підтвердження цих слів начальнику 12 ДПРЧ було запропоновано надати до міської ради відповідний лист з пропозиціями щодо надання матеріальної допомоги з міського бюджету.

Також на святковому заході було нагороджено почесними грамотами співробітників, які протягом року показали найкращі результати. До привітань та відзначень грамотами приєдналися представники Вознесенської райдержадміністрації, Вознесенської районної ради, а також начальник 12 ДПРЧ – Гуцалов В. В.

З днем рятівника привітав місцевих працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій міський голова Віталій Луков , фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенск
live comments feed...