• Головна
  • На Вознесенщині новому перевантажувальному терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН» бути!
16:10, 19 вересня 2019 р.

На Вознесенщині новому перевантажувальному терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН» бути!

На Вознесенщині новому перевантажувальному терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН»  бути!, фото-1

16 вересня в приміщенні Бузького будинку культури відбулись громадські слухання з приводу надання погодження на будівництво ТОВ СП «Нібулон» перевантажувального терміналу для сипучих матеріалів із під’їзною дорогою до нього.

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вознесенської міськради.

Організатори громадських слухань запевнили всіх присутніх, що функціонування терміналу жодним чином негативно не впливатиме на життя сусідніх населених пунктів. Об’єкт знаходитиметься на віддаленні від міста Вознесенська та села Бузьке не менше ніж на 1.6 км. Шум, пил та інші негативні наслідки діяльності підприємства не нашкодять зазначеним громадам. Проектом передбачено й схему руху вантажних автомобілів. Заплановано, що вони рухатимуться лише трасами державного значення. При цьому, додаткового навантаження на дорогу це не повинно створити. Зростання таких навантажень можливе лише із зростанням об’ємів видобутку корисних копалин кар’єрами району. Також, важливою є обставина про те, що вантажівки, які зараз рухаються містом Вознесенськ по всій його довжині, із вводом в експлуатацію терміналу, будуть перенаправлені до цього перевантажувального комплексу. Таким чином, кількість вантажних автомобілів, які рухаються до міста Миколаєва, буде зменшена.

З огляду на всі обставини, а особливо – про рішення з направлення потоку вантажних автомобілів державними дорогами, будівництво перевантажувального терміналу підтримав і міський голова Віталій Луков. Він зазначив, що у випадку дотримання усіх запроектованих умов, від будівництва терміналу місто в майбутньому тільки виграє.На слуханнях задавалось питання щодо продовження функціонування пасажирського флоту. Як відомо, цього року перевезення пасажирів з допомогою високошвидкісного судна на підводних крилах «Нібулон Експрес-3» було достроково припинено через недостатню кількість пасажирів. У зв’язку з цим, Віталій Луков закликав присутніх частіше користуватись таким видом транспорту. Чим більшим буде пасажиропотік, тим ймовірніше він буде функціонувати. Також очільник міста запропонував для розмірковування ідею створення малого пасажирського флоту місткістю до 20 осіб, який доставлятиме людей від прилеглих селищ до міста Вознесенська.

На Вознесенщині новому перевантажувальному терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН»  бути!, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенск
live comments feed...