• Головна
  • Міський голова зустрів дітей з міста-побратима Вознесенської громади Радомсько
16:11, 16 вересня 2019 р.

Міський голова зустрів дітей з міста-побратима Вознесенської громади Радомсько

Міський голова зустрів дітей з міста-побратима Вознесенської громади Радомсько

В рамках культурного обміну між містами-побратимами Вознесенськом (Україна) та Радомсько (Польща) 10 вересня до Вознесенської територіальної громади прибула делегація дітей із Польщі.

По прибуттю їх особисто зустрів міський голова Віталій Луков, побажав усім гарно провести час та запропонував знайти в українцях те, що об’єднує наші народи й громади.


Метою обміну є налагодження тісних дружніх зв’язків між містами-побратимами не лише серед представників влади, але й серед жителів громад. На думку організаторів проекту, такі практики сприятимуть подальшому розвитку стосунків між українськими та польськими сім’ями, допоможуть краще пізнати культурні особливості та побут одне одного, дадуть поштовх до більш тісного зв’язку між громадами.


В березні цього року делегація дітей із Вознесенська вже відвідала Радомсько. Нині поляків зустрічають на українській землі. Діти з Польщі будуть в громаді кілька захопливих днів, протягом яких відвідають багато різноманітних заходів та місцин, які продемонструють наш колорит, принади та особливості регіону. Польських друзів познайомлять із особливостями української культури, її історією. Іноземні гості відвідуватимуть тренінги, семінари, круглі столи, де знайомитимуться з вознесенцями та спілкуватимуться на різноманітні теми. Також в програмі заплановані екскурсії до музеїв, Регіонально-ландшафтного парку «Гранітно-степове побужжя», фізкультурно-оздоровчого комплексу «Водограй» тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...