• Головна
  • Апеляційний суд підтвердив вирок бухгалтеру Вознесенського районного споживчого товариства
18:37, 4 вересня 2019 р.

Апеляційний суд підтвердив вирок бухгалтеру Вознесенського районного споживчого товариства

Апеляційний суд підтвердив вирок бухгалтеру Вознесенського районного споживчого товариства

Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури щодо засудження жителя м. Вознесенськ за привласнення коштів до 3 років позбавлення волі.

За наслідками апеляційного перегляду вироку, проголошеного у березні 2019 року Вознесенським міськрайонним судом стосовно визнання винним 32-річного жителя м. Вознесенськ у привласненні коштів та призначення реальної міри покарання, колегією суддів Миколаївського апеляційного суду вказаний вирок залишено без змін.

Установлено, що, за період з серпня 2017 року по червень 2018 року вказана особа, будучи головним бухгалтером Вознесенського районного споживчого товариства, заволоділа коштами товариства у сумі понад 133 тис. грн.

За результатами зібраних під час досудового розслідування доказів, обвинуваченням повністю доведено вину чоловіка, який шляхом зловживання службовим становищем підробляв бухгалтерські документи щодо нарахування та виплати заробітної плати на свою користь.

Вироком Вознесенського міськрайонного суду від 18.03.2019 посадовця визнано винним в інкримінованих корупційних кримінальних правопорушень та засуджено до реальної міри покарання, а саме, — до 3 років позбавленням волі, з позбавлення права обіймати посади, пов’язані з веденням бухгалтерського обліку про рух товарно-матеріальних цінностей, грошей та їх еквівалентів строком на 2 роки.

Ухвалою Миколаївського апеляційного суду від 15.08.2019 підтримано позицію прокуратури, вирок Вознесенського міськрайонного суду залишено без змін, а апеляцію обвинуваченого без задоволення.
За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...