• Головна
  • У Вознесенську працює інспектор парковки
20:38, 4 липня 2019 р.
Надійне джерело

У Вознесенську працює інспектор парковки

 В нашій територіальній громаді  відповідно до прийнятих змін в законодавстві виконавчими органами Вознесенської міської ради прийнято рішення щодо введення контролю за паркуванням транспортних засобів на вулицях міста.

Про це повідомляється Управління ЖКГ та КБ ВМР.

В Україні до теперішнього часу практично не регулювалася сфера паркування. Часто водії залишають транспортні засоби на тротуарах, проїжджих частинах або на коліях. Це ускладнює рух та створює затори.
Завдяки прийнятим документам на законодавчому рівні, запрацювали механізми відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування автомобілів.

 Міською владою було прийнято рішення ввести посадову особу, яка вела б контроль за паркуванням жителів-порушників нашої громади.

Зазначені повноваження будуть виконуватись посадовою особою Вознесенської міської ради, яка на рівні з поліцейськими, буде виписувати штраф за неправильне паркування та порушення ПДР.
Згідно з діючим законодавством порушення:
- правил зупинки, стоянки тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що на теперішній час складає 255 грн., або 50 штрафних балів ;
- правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 510 грн.

Вже 2.07.2019 року одному з вознесенців було виписано штраф за відсутність у автівки номера.

Для запобігання накладення адміністративного стягнення дотримуйтесь Правил дорожнього руху!!!

 Також читайте: Де і коли у Вознесенську не буде світла - графік на липень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ #паркування #штрафи
live comments feed...