• Головна
  • Поліція знову провалила спробу притягнути продавця "стихійного ринку" до відповідальності
14:30, 21 травня 2019 р.
Надійне джерело

Поліція знову провалила спробу притягнути продавця "стихійного ринку" до відповідальності

Адміністративна справа направлена до суду без належного оформлення, а саме відсутній титульний лист, опис письмових матеріалів, та відсутня нумерація.

Про це зазначається в постанові Вознесенського міськрайонного суду.

13 травня 2019 року до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області з Вознесенського відділу поліції надійшов протокол про адміністративне правопорушення від 20 березня 2019 року відносно продавця, який  в місті Вознесенську по вулиці Чубчика здійснював торгівлю з рук виноградом в невстановленому місці.

Через це суд побачивши такий стан адмінсправи, повернув її на доопрацювання до слідчого пліції.

Ми бачимо жалюгідні спроби органів поліції хоч якось вплинути на встановлення порядку в центрі міста та притягнути до відповідальності хоча б когось. Однак, як говорить статистика, протягом 2019 року адмінпротоколи було складено на десятьох осіб, і жодна з них не була оформлена належним чином. Це дуже погана практика, адже продавці так званого "стихійного ринку" ще більше упевнюються в своїй безкарності.

Тому, на жаль, складення адмінпротоколу і недоведення його до логічного стягнення штрафу, лише погіршує ставлення до влади та правоохоронних органів, виховуючи в наших жителях нахабність та неповагу до поліції та влади в цілому.

Також читайте: Засмічений тротуар та жахливий безлад: наслідки діяльності стихійного ринку у Вознесенську, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ #торгівля #штраф
live comments feed...