• Головна
  • "За дороги відповідаю не я": Вознесенський суд скасував постанову поліції на посадовця КП " СОМ"
21:31, 14 травня 2019 р.
Надійне джерело

"За дороги відповідаю не я": Вознесенський суд скасував постанову поліції на посадовця КП " СОМ"

Хоча сама назва підприємства передбачає санітарну очистку міста, саме по собі підприємство не є відповідальним за стан вулиць міста.

Про це повідомляється в рішенні Вознесенського міськрайонного суду.

Інспектор поліції склав постанову, в якій вказував, що посадовець даного підприємства внаслідок невиконання своїх обов'язків  допустив занедбання однієї з місцевих вулиць, на якій було неякісне дорожнє покриття і відсутні знаки дорожнього руху.

Сам посадовець підтвердив, що підприємство може здійснювати відповідні роботи з благоустрою міста, однак тільки за наявності відповідного договору з Вознесенською міською радою.

Основним суб'єктом виконання таких робіт - ремонт доріг та встановлення дорожніх знаків - належить до компетенції Управління ЖКГ Вознесенської міської ради.

Тож посадовець довів у суді, що не може бути оштрафований за недогляд, адже фактично він і не мав слідкувати за цією вулицею.

І хоча відповідач надав документи про те, що саме КП "СОМ" є балансоутримувачем доріг і вулиць Вознесенська, суд скасував постанову поліції, і вказав, що відповідальною особою за стан вулиць є Вознесенська міська рада.

Також читайте: Вознесенці, запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському флешмобі #ВИШИВАНКАЄДНАЄ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ #міськрада #дороги
live comments feed...