![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
Культура
14:54, 1 травня 2019 р.
Надійне джерело
"Срібний голос" Вознесенщини, співачка Оксана Алексєєва привітала земляків з 1-м травня
Культура
Співачка привітала вознесенців з травневими святами і побажала весняного настрою.
Про це сама Оксана розмістила запис на своїй сторінці у Facebook.
!["Срібний голос" Вознесенщини, співачка Оксана Алексєєва пр..., фото-1 "Срібний голос" Вознесенщини, співачка Оксана Алексєєва привітала земляків з 1-м травня, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ця жителька Вознесенська є особливим культурним надбанням нашої громади, адже її пісні заворожують серце і душу. Вона виступає на культурних заходах Миколаївської та інших областях, її завжди зустрічають оплесками та оваціями.
Вона - відповідальний секретар відбіркової комісії Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету у складі приймальної комісії Миколаївського національного аграрного університету.
І це не заважає їй творити! Серед її нових пісень - "Подруга моя", яку вона представила минулого тижня. Оксана приймає активну участь у пісенних фестивалях по всій території України. Пісню її авторства виконала навіть відома співачка Тетяна Чубарова.
Дякуємо Оксані Василівні за такі теплі привітання і такий вагомий внесок у наше культурне життя!
Також читайте: "Студент року-2019" у Вознесенську - перемогла Кочет Лілія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...