• Головна
  • З 1 травня за прострочення у сплаті комунальних послуг нараховуватиметься пеня
10:18, 1 травня 2019 р.
Надійне джерело

З 1 травня за прострочення у сплаті комунальних послуг нараховуватиметься пеня

Стаття закону "Про житлово-комунальні послуги", прийнята парламентом у листопаді 2017 року, про введення пені за житлово-комунальні послуги вступає в силу з 1 травня 2019 року.

Про це повідомляє кореспондент 05134 з посиланням на текст закону.

Згідно зі статтею 26, розмір пені повинен бути встановлений в договорі з постачальником. Але він не може бути вище 0,01% суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100% загальної суми боргу.

"Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем ​​граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги", - йдеться в тексті закону.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства випустило роз'яснення, згідно з яким "пеня за несвоєчасне здійснення платежів за комунальні послуги може нараховуватися на ту суму заборгованості, яка утворюється з моменту укладення відповідного договору про надання комунальних послуг".

"Пеня за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги, не є підставою для автоматичного нарахування споживачам пені з 01.05.2019", - йдеться роз'ясненні Мінрегіону.

Також читайте: Увага! Планові відключення світла у Вознесенську на травень-2019!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Комуналка #Пеня
live comments feed...