Мер Вознесенська організував безкоштовну поїздку на "Ракеті" для дітей та спортсменів

Сьогодні, 30 квітня, за ініціативи міського голови Віталія Лукова кращі спортсмени та обдаровані діти Вознесенської громади були відзначені безкоштовною поїздкою до м. Миколаєва.

Про це повідомляється у мережі Facebook.

Поїздка відбулась на високошвидкісному пасажирському судні "Нібулон Експрес-3". Ця поїздка є продовженням заохочення обдарованої молоді в рамках освітянського свята "Інтелектуальний олімп".

Мер Вознесенська організував безкоштовну поїздку на "Ракеті" для дітей та спортсменів, фото-1 Мер Вознесенська організував безкоштовну поїздку на "Ракеті" для дітей та спортсменів, фото-2 Мер Вознесенська організував безкоштовну поїздку на "Ракеті" для дітей та спортсменів, фото-3

Усі діти були в захваті від поїздки, адже більшість із них вперше подорожували таким транспортом. Відзначають комфорт та дуже гарну атмосферу.

На завтра школярі з батьками також забронювали судно для веселого відзначення травневих свят. Тож запрошуємо вознесенців та гостей громади до подорожей на воді (графік та вартість проїзду вказано нижче).

Купити квитки можна безпосередньо на судні або забронювавши за номером телефону: 050-394-74-83, чи написавши на електронну адресу: [email protected]

Також читайте:Легендарні «ракети» відновлять пасажирські перевезення до Вознесенська

Вознесенськ мер ракета
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі