![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
12:25, 31 березня 2019 р.
Надійне джерело
У Вознесенську 30 березня спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди з прихованою агітацією
Так, у Вознесенську в «день тиші» був помічений зовнішній носій із написом «Думай», який, є підстави вважати, може бути прихованою агітацією за кандидата в Президенти Петра Порошенка, та зовнішній носій з написом «Змінюй», котрий можна вважати прихованою агітацією за Юлію Тимошенко.
Про це повідомляє прес-служба Громадянської мережі ОПОРА.
«Застосування прихованої агітації свідчить про низьку політичну волю кандидатів щодо дотримання норм виборчого законодавства. Ця агітація − це вплив на свідомість виборців, використання кольорової гами передвиборчих гасел кандидатів у прихованій реклами з метою вплинути на вибір громадян. На жаль, деякі кандидати не готові проводити свою передвиборчу агітацію виключно в рамках закону та дотримуватись визначеного порядку її проведення», — заявив координатор спостерігачів ОПОРИ у Миколаївській області Дмитро Баштовий.
![У Вознесенську 30 березня спостерігачі ОПОРИ зафіксували б..., фото-1 У Вознесенську 30 березня спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди з прихованою агітацією, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також читайте:Вознесенськ до виборів-2019 - готовий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...