• Головна
  • У Вознесенську порушник перехитрив поліцейських, назвавши неправильну адресу проживання
13:00, 16 березня 2019 р.
Надійне джерело

У Вознесенську порушник перехитрив поліцейських, назвавши неправильну адресу проживання

В протоколі про адміністративне правопорушення БД № 346564 від 06.02.2019 року невірно вказане місце проживання правопорушника, що робить неможливим розгляд справи про адміністративне правопорушення по суті.

Про це вказано у постанові Вознесенського міськрайонного суду.

Згідно матеріалів провадження, до Вознесенського міськрайонного суду від Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області надійшла справа про адміністративне правопорушення, відносно жителя Вознесенська. Водіння авто в стані алкогольного сп`яніння,

Адміністративну справу було призначено до розгляду на 27.02.2019 року на 08.30 год. і відповідно порушника було направлено повістку про виклик до суду на вказану дату за адресою зазначеною в протоколі про адміністративне правопорушення, а саме, але правопорушник до суду не з'явився. Суд повторно надіслав повістку на 11.03.2019 року на 8.30 год. за вищевказаною адресою і правопорушник знову не з'явився. На адресу суду повернувся конверт з зазначенням про неможливість вручити поштове відправлення адресату.

З огляду на такі обставини, суд повернув дану справу до Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області для належного оформлення.

Також читайте:У Миколаєві поліція і СБУ спіймали торговця зброєю з Вознесенська

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ #поліція #перехитрив
live comments feed...