![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
10:02, 14 березня 2019 р.
Надійне джерело
"БУРЯ" у Вознесенській виправній колонії - пожежу загасили вчасно
Імітовану пожежу було локалізовано та ліквідовано спільними силами.
Про це повідомляють у прес-службі Вознесенської виправної колонії.
13 березня 2019 року в державній установі «Вознесенська виправна колонія (№ 72)» було проведено тренування особового складу установи за сигналом «Буря-4» щодо дій направлених на ліквідацію пожежі, в разі її виникнення на території виробничої зони установи із залученням 12-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Миколаївській області. Такі тренування відбуваються щоквартально для покращення навичок пожежної команди установи в разі сигналу «Буря-4».Заради покращення злагодженості дій персоналу установи та персоналу ДСНС, навчання навикам гасіння пожежі співробітників установи такі тренування будуть проводитися і надалі. Імітовану пожежу було локалізовано та ліквідовано спільними силами.
!["БУРЯ" у Вознесенській виправній колонії - пожежу загасили..., фото-1 "БУРЯ" у Вознесенській виправній колонії - пожежу загасили вчасно, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
!["БУРЯ" у Вознесенській виправній колонії - пожежу загасили..., фото-2 "БУРЯ" у Вознесенській виправній колонії - пожежу загасили вчасно, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також читайте: Поліція Вознесенщини готова контролювати легітимність виборів Президента-2019
Будьте у курсі, підписуйтесь на наш Facebook
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...