• Головна
  • У Вознесенську триває безкоштовна стерилізація тварин
14:45, 12 березня 2019 р.
Надійне джерело

У Вознесенську триває безкоштовна стерилізація тварин

В рамках заходів по зменшенню кількості безпритульних тварин по місту Вознесенськ проводиться стерилізація тварин за кошти місцевого бюджету.

Про це повідомляє Управління ЖКГ та КБ Вознесенської МР

В поточному році за участю небайдужих мешканців нашого міста простерилізовано 24 тварини. Це результат, підтверджений сумісною співпрацею людей, які дійсно розуміють та конкретними діями підтримують ідею зменшення безпритульних тварин.

Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради висловлює щиру подяку керівнику Колективного сільськогосподарського сервісного підприємства «Вознесенська ветеринарна аптека» Музиці Сергію Федоровичу, колективу Вознесенської районної державної лікарні ветеринарної медицини та усім активним мешканцям міста, які взяли на себе відповідальність, турботу та забезпечили післяопераційний догляд за тваринами!

Усім бажаючим простерилізувати собаку необхідно звернутися до Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради (пл. Центральна, 1, 3 поверх, каб.37) за направленням на безкоштовну стерилізацію.

Також читайте:Не проїхати: У Вознесенську через погодні умови дерево впало на дорогу, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ #Стерилізація
live comments feed...