• Головна
  • Спортсмени з Вознесенська прийняли участь на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби
11:44, 11 березня 2019 р.
Надійне джерело

8-10 березня в м. Одеса пройшов відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби імені заслуженого тренера України К.К Пульчо!

Про це повідомляє офіційний інтернет-портал Вознесенська

Вознесенські борці теж взяли участь у турнірі. Загалом, до Одеси завітали 250 учасників з України та Молдови! Турнір став такою собі перевіркою перед чемпіонатом України серед кадетів, де буде формуватись збірна команда нашої країни для участі в чемпіонаті Європи.

Вознесенська школа боротьби "Сокіл" представила 11 юних спортсменів, половину з яких боролися на перспективу (не в своїх вагових та вікових категоріях). Серед кадетів чемпіоном став Прагуза Дмитро срібло у Синякова Миколи, бронзовим призером став Арташ Микола. Але приємно вразили борці Білокуров Платон та Троїцький Матвій, які боролися на перспективу. Не дивлячись на те, що легше своїх суперників на цілих 5 кг вони змогли здобути перемоги. Білокуров боровся за бронзу і поступився, далася в знаки важка сутичка з одеситом, де Платон переміг віддавши всі сили. Хочеться відзначитися Середіна Дениса, Тодорашко Владислава, які боролися з старшими та важчими за себе суперниками. Окрім Чемпіона та призерів, маємо такі результати: Кріт Владислав 5 місце, Агафонов Максим5 місце, Білокуров Платон 5 місце.

Спортсмени з Вознесенська прийняли участь на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби, фото-1

Велика подяка батькам за фінансову підтримку команди! Шановні батьки дітей, які ще не займаються боротьбою, двері нашої школи завжди відкриті, набір дітей в початкову групу триває! За довідками звертатись до адміністратора ФОК «Водограй».

Звертаємося до підприємців нашого міста з проханням приєднатися на взаємовигідних умовах до проведення турнірів у нашому місті (реклама, проживання та харчування спортсменів атрибутика для нагородження, пряма трансляціятел: 0958616733 Геннадій) Давайте разом робити наше місто цікавим!!!

Довідково: наступні змагання це 15-16 березня - зона України в Миколаєві та 23 березня у нашому місті Всеукраїнський турнір присвячений визволенню Вознесенська від німецько-фашитських загарбників.

Також читайте:Спортсменка з Вознесенська посіла почесне друге місце на міжнародному турнірі з настільного тенісу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію