• Головна
  • Чи вважають вознесенці стихійний ринок стихійним лихом? - Опитування 05134
21:03, 22 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Чи вважають вознесенці стихійний ринок стихійним лихом? - Опитування 05134

З огляду на високу соціальну значимість даного питання, сьогодні, 22.02.2019 року, ми вирішили провести соціальне опитування серед жителів нашого міста і району.

Сама редакція вважає стихійний ринок великою проблемою для нашого міста, адже ми ніколи не знаємо, що приховує продавець, який не сплачує податків і не отримує дозвіл на торгівлю.

Однак, результати опитування нас, чесно кажучи, здивували і дещо збентежили. Виявилося, що багато хто підтримує такі ринки і навіть вважає, що там продукти набагато якісніші. Тож представляємо нашим читачам результати нашого опитування.

Всього ми опитали 100 осіб. Це жителі м. Вознесенська та Вознесенського району різного віку та роду діяльності. 

 Так, 48% респондентів вважають, що стихійний ринок це дуже великий мінус для нашої громади, адже останнім часом люди все більше труяться продуктами, які вони купують там. 

В свою чергу, інші 39% вважають, що саме на стихійному ринку можна придбати найсвіжіші продукти, а також завжди можна торгуватись. Також ці громадяни вважають, що через важкі умови життя продавці чнсно заробляють свій хліб.

Решта, 13% взагалі сказали, що їм все одно. Насправді, саме ця категорія людей нас збентежила. Байдужість - найстрашніше в цій ситуації, кожен житель має відноситись з розумом та ініціативністю до всіх проблем рідного міста. Інакше ми ніколи не зможемо зробити Вознесенськ кращим.

Також читайте: У Вознесенську поліція провалила спробу покарати продавця стихійного ринку

Будьте у курсі, читайте наш канал на Telegram https://t.me/voz05134

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ #ринок #опитування
live comments feed...