• Головна
  • Вознесенці, якщо Вам не видали чек за покупку - повідомте анонімно у податкову службу!
15:23, 23 січня 2019 р.
Надійне джерело

Вознесенці, якщо Вам не видали чек за покупку - повідомте анонімно у податкову службу!

Громадянин, якому відмовили у видачі чеку при купівлі сигарет чи алкоголю має право, та навіть зобов'язаний повідомляти  про такі випадки у податкову службу. Тепер це можна зробити онлайн.

Про це повідомляє Головне управління ГФС у Миколаївській області.

Також можна повідомити про факти про торгівлю без чеку алкогольними напоями та тютюновими виробами   за допомогою «Урядової гарячої лінії» за номером телефону: 1545, або шляхом надсилання повідомлень на адресу електронної пошти ДФС:

[email protected][email protected];

[email protected][email protected]

Та телефонами ДФС України: 0800-501-007  (ЦІЛОДОБОВО) та 

+380 44 454 16 13.

Фіскальною службою Миколаївщини забезпечено до місцевих скарбниць 166,1 млн. грн. акцизного податку!

На території Миколаївщини роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 2152 суб’єкти господарювання, у т.ч.: 1858 фізичних осіб та 294 юридичні особи. З кожної одиниці проданої суб’єктами господарювання підакцизної продукції  уроздріб 5 відс. її вартості спрямовуються до місцевих бюджетів .

У 2018 році до місцевих скарбниць Миколаївщини забезпечено 166,1 млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, у грудні 2018 року, до місцевих бюджетів мобілізовано 12,2 млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

З метою дотримання вимог податкового законодавства у сфері обігу підакцизних товарів, Головним управлінням проводяться перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном. Так, у 2018 році проведено 293 перевірки суб’єктів господарювання. До суб’єктів господарювання застосовано фінансові санкції на загальну суму понад 9,1 млн. грн., з яких 3,4 млн. грн. вже надійшло до місцевих бюджетів.

Також читайте: Вознесенців просять допомогти комунальникам та розчистити сніг біля себе

Будьте у курсі, підписуйтесь на наш канал Telegram https://t.me/voz05134

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознсенськ #торгівля #чек
live comments feed...