• Головна
  • ТДВ "Вознесенськавтотранс" незаконно виграв конкурс, результати якого скасував адмінсуд
13:45, 8 січня 2019 р.
Надійне джерело

ТДВ "Вознесенськавтотранс" незаконно виграв конкурс, результати якого скасував адмінсуд

При проведенні конкурсу на проведення перевезень Вознесенська райдержадміністрація допустила грубі порушення адміністративного законодавства та норм, що регулюють проведення таких конкурсів.

Про це зазначається в рішенні Миколаївського адміністративного суду по справі √ 814/1443/18.

До суду звернувся підприємець, що подав усі належні документи, однак до конкурсу допущений не був. Райдержадміністрація виправдовувалась тим, що не допустила до конкурсу підприємця через підозру "тіньового" працевлаштування водіїв. Однак при дослідженні документів позивача суд виявив, що такі підстави були відсутні.

Крім того, позивач просив визнати незаконними результати конкурсу, адже переможець був обраний з порушенням відповідної процедури. Зокрема, підприємець звернув увагу на те, що не всі транспортні засоби "Вознесенськавтотранс" (керівник Піпія Мурман Несторович) знаходились в технічносправному стані. Райдержадміністрація відреагувала на такі зауваження відповіла по-своєму: мовляв, так, дійсно, два транспортних засоби не пройшли технічного тесту, однак 10 пройшли, а для конкурсу було достатньо 9. (Тобто передбачити, що перевізник може випустити на рейс несправний транспортний засіб після перемоги в конкурсі, адміністрація була неспроможна, - А.).

Адміністративний окружний суд повністю задовольнив позов підприємця: визнав незаконним усунення від участі в конкурсі позивача, скасував результати конкурсу та зобов'язав Вознесенську райдержадміністрацію відшкодувати підприємцю судові витрати.

Також читайте:"Вознесенськавтотранс" не випустив на маршрут водія: півтисячі людей змушені ходити пішки

Підписуйтесь на наш канал Telegram https://t.me/voz05134

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ #перевізник #конкурс
live comments feed...