• Головна
  • Колектори, яким банк продав своїх боржників, атакують вознесенців
21:17, 28 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Колектори, яким банк продав своїх боржників, атакують вознесенців

За договором відступлення, Альфа-банк, як і більшість банківських установ, продав банківські справи своїх боржників колекторській фірмі "Prima-Collekt".

Вчора, 27 грудня поточного року, редакції 05134.com.ua, було повідомлено про факт агресивного наїзду невідомих осіб стосовно одного з жителів Вознесенська, який проживає по вул. Космодем'янської Зої. По прибуттю кореспондента 05134.com.ua біля воріт вознесенця було помічено трьох чоловіків спортивної статури, які вимагали у власника надати вільний доступ до майна.

Як підставу своїх вимог молодики пред'явили рішення зборів "Prima-Collekt" про примусове стягнення 20 582 грн. 

Згідно документації, житель Вознесенська три з половиною років тому взяв кредит у цьому банку. Однак, весь його не погасив - лишилась заборгованість 208,80. На цю суму банк нарахував неустойку, пеню і штраф. Вийшло 20 582 грн.

По прибуттю адвоката чоловіки намагались силоміць зайти до будинку. Однак після попередження про кримінальну відповідальність, погодились на переговори. 

З огляду на відсутність судового ріщення та виконавчого листа, а також зважаючи на відсутність у представників "Prima-Collekt" повноважень державних виконавців, делегація змушена була покинути територію домоволодіння ні з чим.

Шановні вознесенці! 

Звертаємо вашу увагу на те, що заборгованість перед банком може бути стягнута з вас лише за рішенням суду! Якщо колектори приїхали до вас, викликайте свого адвоката та поліцію!

Будьте у курсі, підписуйтесь на наш Facebook

Також читайте: Для вознесенців воєнний стан пройшов непомітно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ #банк #колектори
live comments feed...