• Дух Вознесенського борця підкорив "Хоробрі серця"
19:33, 10 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Дух Вознесенського борця підкорив "Хоробрі серця"

На Третьому Всеукраїнському турнірі греко-римської боротьби "Хоробрі серця" вознесенці зайняли призові місця.

8 грудня поточного року у м. Миколаїв вже традиційно відбувся Третій Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби "Хоробрі серця".

Учасниками стали діти різного віку. Всього приймали участь у турнірі  270 осіб. Це борці з Києва, Кривого Рогу, Южноукраїнська, Миколаєва, Веселинове, Первомайська, Новоукраїнки, а також Вознесенська.

Як повідомляє кореспондент 05134.com.ua, боротьба була запеклою, але дружньою. Учасники знайшли собі нових друзів та братів по духу. Високі результати показали борці з Києва, Одеси та Южноукраїнська.

Наші маленькі вознесенці показали блискучі досягнення у цьому виді спорту. Чемпіоном у своїй вазі став Лужняк Назар.

Друге місце зайняли  у відповідній ваговій категорії Белокуров Самір та Агафонов Сергій.

Третє місце розділили між собою Глухий Ренат, Бобелюк Микола, Мікосіянчик Владлен, Тодорашко Влад, Попов Максим і Сидоренко Арсен.

Церемонія нагородження пройшла емоційно та урочисто. Більшість батьків переможців були присутні на змаганнях і всі вони дуже пишаються своїми юними чемпіонами. Переможцям були вручені медалі та грамоти.

Ми теж пишаємося своїми земляками та бажаємо їм новим перемог та нових досягнень!

Будьте у курсі, підписуйтесь на наш Instagram

Також читайте:Абсолютна перемога - житель Вознесенська зайняв 1 місце у змаганнях з пауерліфтингу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію