
12:52, 24 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
Майора з Вознесенської військової частини оштрафували за появу на роботі п'яним

Майора з Вознесенської військової частини А2920 Миколаївській області оштрафували за появу на роботі п'яним.
Про це йдеться в рішенні суду від 10 жовтня
На суму 3 655 гривень у вересні суд оштрафував майора, який прибув на арсенал з військової частини А2920 (Вознесенськ, Миколаївська область) для ліквідації наслідків пожежі, що сталася 26 вересня 2017 року.
Суд встановив, що військовий знаходився на території арсеналу в стані алкогольного сп'яніння.
Суд призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 215 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 655 гривень.
Також читайте:У Вознесенську поліція затримала чоловіка, який викрав автомобіль у таксиста
Наш Telegram: t.me/voz05134
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:38
10 червня
Сучасний клімат у домі: де найкраще обирати техніку для комфорту в будь-яку пору року?
Новини компаній
11:52
9 червня
ТОП новини